kate - en to az translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:window]
en: Close files confirmation
az: Faylların təsdiq edilməsini bağlayın

[ctx: @label:listbox]
en: You are about to close the following documents:
az: Siz aşağıdakı sənədləri bağlamaq üzrəsiniz:

[ctx: @title:column]
en: Document
az: Sənəd

[ctx: @title:column]
en: Location
az: Məkan

[ctx: option:check]
en: Do not ask again
az: Bir daha soruşulmasın

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Confirmation
az: Təsdiqləmə dialoqu göstərilsin

[ctx: @action:inmenu close docs except the following...]
en: Close Except
az: Bundan başqasını bağlayın

[ctx: @action:inmenu close docs like the following...]
en: Close Like
az: Yalnız bunları bağlayın

en: Close Except/Like Plugin
az: Bundan başqalarını/yalnız bunları bağlayın

[ctx: @title:window]
en: Error
az: Xəta

[ctx: @info:tooltip]
en: No files to close ...
az: Bağlanacaq fayllar yoxdur ...

[ctx: @title:window]
en: Done
az: Başa çatdı

en: %1 file closed | %1 files closed
az[0]: %1 fayl bağlandı
az[1]: %1 fayl bağlandı
