kate - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
az: Məlum rəng adlarının miniatürü göstərilsin

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
az: Həmçinin məlum rəng adları (məs., səma_mavisi) üçün rəng seçicisi göstərilsin.
    Rənglər siyahısına https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords saytındaa baxın.

en: Place preview after text color
az: Miniatürlər mətn rəngindən sonra gəlir

en: Hex color matching
az: Onaltılıq rəng (hex) uyğunluğu

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
az: 12 rəqəm (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
az: 9 rəqəm (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
az: 8 rəqəm (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
az: 6 rəqəm (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
az: 3 rəqəm (#RGB)

en: Color Picker
az: Rəng seçici

en: Color Picker Settings
az: Rəng seçici ayarları

en: Select Color (Hex output)
az: Rəng seçin (hex çıxışı)

en: View Color [Read only]
az: Rəng görünüşü [Yalnız oxu]
