kate - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
az: Göstəriləcək faylları məhdudlaşdırmaq üçün süzgəc adı daxil edin.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
az: Bununla açın

en: &Other...
az: &Digər...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
az[0]: 1 fayl açmaq istəyirsiniz, əminsiniz?
az[1]: %1 fayl açmaq istəyirsiniz, əminsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
az: Bütün faylları açın

en: Bookmarks
az: Əlfəcinlər

en: Current Document Folder
az: Cari sənəd qovluğu

en: Options
az: Seçimlər

en: Automatically synchronize with current document
az: Cari sənədlər ilə avtomatik eyniləşdirmək

en: Highlight current file
az: Cari faylı fərqləndirin

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: A&vailable actions:
az: M&övcud fəaliyyətlər:

en: S&elected actions:
az: S&eçilmiş fəaliyyətlər:

en: Filesystem Browser
az: Fayl sistemi bələdçisi

en: Filesystem Browser Settings
az: Fayl sistemi bələdçisi ayarları

en: Filesystem
az: Fayl sistemi
