kate - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
az: Git Blame təfərrüatlarını göstərmək

en: Toggle Git Blame Details
az: Git Blame təfərrüatlarını göstərmək

en: Git blame, show commit failed.
az: Git blame, göndəriş göstərilmədi.

en: Not Committed Yet
az: Hələlik qeyd edilməyib

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
az: &Alətlər
