kate - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Could not open file '%1'.
az: "%1" faylını açmaq mümkün deyil.

en: Malformed JSON file '%1': %2
az: Xətalı JSON faylı "%1": %2

en: Could not load '%1': malformed macro; wiping it.
az: "%1" yükləmək mümkün olmadı. makros xətalıdır və silinəcək.

note: i18n: ectx: ToolBar (keyboardmacros)
en: Keyboard Macros
az: Klaviatura makrosları

en: <b>Keyboard Macros:</b> %1
az: <b>Klaviatura makrosları:</b> %1

en: Recording…
az: Yazılır...

en: ended
az: sona çatdı

en: canceled
az: ləğv edildi

en: Recording %1
az: "%1" makrosu yazılır

en: Saved '%1'
az: "%1" saxlanıldı

en: Loaded '%1'
az: "%1" yükləndi

en: Wiped '%1'
az: "%1" silindi

en: Usage: %1 <name>.
az: İstifadə: %1 <ad>

en: No keyboard macro named '%1' found.
az: "%1" adlı klaviatura makrosu tapılmadı.

en: Cannot save empty keyboard macro.
az: Boş klaviatura makrosunu saxlamaq mümkün deyil.

en: <qt><p>Usage: <code>kmsave &lt;name&gt;</code></p><p>Save current keyboard macro as <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
az: <qt><p>İstifadə: <code>kmsave&lt;ad&gt;</code></p><p>Hazırkı klaviatura makrosunu <code>&lt;ad&gt;</code> kimi saxlayın.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmload &lt;name&gt;</code></p><p>Load saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> as current macro.</p>%1</qt>
az: <qt><p>İstifadə: <code>kmload &lt;ad&gt;</code></p><p>Saxlanılmış <code>&lt;ad&gt;</code> klaviatura makrosunu cari makros kimi yükləyin.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmplay &lt;name&gt;</code></p><p>Play saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> without loading it.</p>%1</qt>
az: <qt><p>İstifadə: <code>kmplay &lt;ad&gt;</code></p><p>Saxlanılmış <code>&lt;ad&gt;</code> klaviatura makrosunu onu yükləmədən baçladın.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmwipe &lt;name&gt;</code></p><p>Wipe saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
az: <qt><p>İstifadə: <code>&lt;kmwipe&gt;ad</code></p><p>Saxlanılmış <code>&lt;ad&gt;</code> klaviatura makrosunu silin.</p>%1</qt>

en: &Keyboard Macros
az: &Klaviatura makrosları

en: Record and play keyboard macros.
az: Klaviatura makroslarını yazın və başladın.

en: &Record Macro...
az: &Makros yazmaq...

en: Start/stop recording a macro (i.e., keyboard action sequence).
az: Makrosun yazılmasını başladın/dayandırın (məs., klaviatura əməlləri ardıcıllığı)

en: &Cancel Macro Recording
az: Makrosun yazılmasını &ləğv edin

en: Cancel ongoing recording (and keep the previous macro as the current one).
az: Hazırkı yazılmanı ləğv edin (və əvvəlki makrosu cari makros kimi saxlayın).

en: &Play Macro
az: Makrosu &başladın

en: Play current macro (i.e., execute the last recorded keyboard action sequence).
az: Cari makrosu başladın (məs., sonuncu yazılmış klaviatura əməlləri ardıcıllığını icra edin).

en: &Save Current Macro
az: Cari makrosu &saxlayın

en: Give a name to the current macro and persistently save it.
az: Cari makrosa ad verin və onu faylda saxlayın.

en: &Load Named Macro...
az: Adlandırılmış makrosu &yükləyin...

en: Load a named macro as the current one.
az: Adlandırılmış makrosu cari olaraq yükləyin

en: &Play Named Macro...
az: Adlandırılmış makrosu &başladın...

en: Play a named macro without loading it.
az: Adlandırılmış makrosu onu yükləmədən başladın.

en: &Wipe Named Macro...
az: Adlandırılmış makrosu &silin...

en: Wipe a named macro.
az: Adlandırılmış makrosu silmək.

en: End Macro &Recording
az: Makrosun &yazılmasını sona çatdırın

en: Load the '%1' macro as the current one.
az: "%1" makrosunu cari makros kimi yükləyin.

en: Play the '%1' macro without loading it.
az: "%1" makrosunu onu yükləmədən başladın.

en: Wipe the '%1' macro.
az: "%1" makrosunu silin.

en: Save current macro as?
az: Cari makros belə saxlanılsın?

en: Wipe the '%1' macro?
az: "%1" makrosu silinsin?

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
az: &Alətlər
