kate - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Preview
az: Öncədən baxış

en: Lock Current Document
az: Cari sənədi kilidləmək

en: Lock preview to current document
az: Cari sənədin əvvəlcədən görünüşünü əngəlləmək

en: Unlock Current View
az: Cari görünüşü kiliddən çıxarın

en: Unlock current view
az: Cari görünüşü kiliddən çıxarın

en: Automatically Update Preview
az: Miniatürlər avtomatik yenilənsin

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
az: Cari sənəd tərkiblərinin miniatürlərinin avtomatik yenilənməsini aktiv edin

en: Manually Update Preview
az: Miniatürləri əl ilə yeniləyin

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
az: Cari sənəd tərkiblərinin miniatürlərinin avtomatik yenilənməsini söndürün

en: Update Preview
az: Miniatürləri yeniləyin

en: Update the preview to the current document content
az: Cari sənəd tərkiblərinin miniatürlərini avtomatik yeniləyin

en: View
az: Görünüş

en: No preview available.
az: Öncədən baxış mövcud deyil

en: About %1
az: %1 haqqında
