kate - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Document Switcher
az: Sənəd dəyişdricisi

en: Last Used Views
az: Son istifadə olunan görüntülər

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
az: Son istifadə olunanan görüntülərə baxmaq üçün siyahını açın

en: Walk through the list of last used views
az: Son istifadə olunan görüntülərin siyahısına baxmaq

en: Last Used Views (Reverse)
az: Son istifadə olunan görüntülər (əks tərəfə)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
az: Son istifadə olunanan görüntülər siyahısına əksinə baxmaq üçün siyahını açın.

en: Close View
az: Görüntünü bağlayın

en: Closes the selected view in the list of last used views.
az: Son istifadə olunan görüntülərin siyahısında seçilmiş görüntünü bağlayın.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
az: &İrəli
