kate - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Show Functions
az: Funksiyaları göstərmək

en: Functions
az: Funksiyalar

en: Show Macros
az: Makrosları göstərmək

en: Show Structures
az: Strukturları göstərmək

en: Macros
az: Makroslar

en: Structures
az: Strukturlar

en: Show Subroutines
az: Alt-proqramları göstərmək

en: Show Modules
az: Modulları göstərmək

en: Subroutines
az: Alt proqramlar

en: Modules
az: Modullar

en: Show Uses
az: İstifadə olunmasını göstərmək

en: Show Pragmas
az: İstiqamətləri göstərmək

en: Uses
az: İstifadə olunur

en: Pragmas
az: İstiqamətlər

en: Namespaces
az: Adlar sahəsi

en: Defines
az: Təyin edir

en: Classes
az: Siniflər

en: SymbolViewer
az: SimvolGörünüşü

en: Tree Mode
az: Budaqlanan rejim

en: Expand Tree
az: Budaqlanmanı açın

en: Show Sorted
az: Sıralamanı göstərmək

en: Show Parameters
az: Parametrləri göstərmək

en: Symbol List
az: Simvol siyahısı

en: Filter...
az: Süzgəc...

[ctx: @title:column]
en: Symbols
az: Simvollar

[ctx: @title:column]
en: Position
az: Mövqe

en: Sorry, not supported yet!
az: Təəssüf, hələlik dəstəklənmir!

en: File type: %1
az: Fayl Növü: %1

en: Display functions parameters
az: Funksiya parametrlərini göstərmək

en: Automatically expand nodes in tree mode
az: Budaqlanma görünüşdə qovşaqlar avtomatik açılsın

en: Always display symbols in tree mode
az: Simvolları budaqlanma rejimində həmişə göstərmək

en: Always sort symbols
az: Simvollar həmişə sıralansın

en: Parser Options
az: Təhlil etmə seçimləri

en: Symbol Viewer
az: Simvol Görünüşü

en: Symbol Viewer Configuration Page
az: Simvol görünüşünü tənzimləmə səhifəsi

en: Show Methods
az: Üsulları göstərmək

en: Show Classes
az: Sinifləri göstərmək

en: Globals
az: Qlobal funksiyalar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
az: &Ayarlar

en: Show Tags
az: Yarlıqları göstərmək

en: Show Params
az: Parametrləri göstərmək

en: Show Variables
az: Dəyişənləri göstərmək

en: Show Templates
az: Şablonları göstərmək

en: Params
az: Prarmetrlər

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Templates
az: Şablonlar
