kate - en to az translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
az: XML alətləri

en: &Insert Element...
az: Element dax&il edin...

en: &Close Element
az: Elementi &bağlayın

en: Assign Meta &DTD...
az: Meta &DTD təyin edin...

en: Assign Meta DTD in XML Format
az: Meta &DTD XML formatda təyin edin

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
az: Cari sənəd "%1" sənəd növü kimi tanındı. Meta DTD, bu sənəd növü üçün indi yüklənəcəkdir.

en: Loading XML Meta DTD
az: SML Meta DTD yüklənir

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
az: "%1" faylı açıla bilmədi. Server xəta olduğunu bildirdi.

en: XML Plugin Error
az: XML qoşması xətası

en: XML entities
az: XML girişləri

en: XML attribute values
az: XML atributu dəyərləri

en: XML attributes
az: XML atributları

en: XML elements
az: XML elementləri

en: Insert XML Element
az: XML elementi daxil edin

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
az: XML yarlıq adı və atributları daxil edin ("<", ">" və bağlama teq'i avtomatik yerləşdiriləcəkdir):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
az: "%1" faylını işləmək mümkün olmadı. XML faylının quruluşunu yoxlayın.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
az: "%1" faylı nəzərdə tutulan formata uyğun deyil. Faylın bu növə aid olduğunu yoxlayın:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Belə faylı siz özünüz dtdparse ilə yarada bilərsiniz. Daha ətraflı məlumat üçün Kate qoşması sənədləşməsinə baxın.

en: Analyzing meta DTD...
az: Meta DTD analiz edilir...

en: Cancel
az: İmtina
