katefilebrowserplugin - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Bookmarks
be: Закладкі

en: Current Document Folder
be: Тэчка бягучага дакумента

en: Toolbar
be: Панель начыння

en: A&vailable actions:
be: &Наяўныя дзеянні:

en: S&elected actions:
be: В&ыбраныя дзеянні:

en: Filesystem Browser
be: Вандроўнік па файлавай сістэме
