katesymbolviewer - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Functions
be: Функцыі

en: Macros
be: Макрасы

en: Subroutines
be: Падпраграмы

en: Classes
be: Класы

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
be: &Настаўленні

en: Variables
be: Пераменныя

en: Templates
be: Шаблоны
