kate - en to bg translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:window]
en: Close files confirmation
bg: Потвърждение при затваряне на файл

[ctx: @label:listbox]
en: You are about to close the following documents:
bg: На път сте да затворите следните документи:

[ctx: @title:column]
en: Document
bg: Документ

[ctx: @title:column]
en: Location
bg: Местоположение

[ctx: option:check]
en: Do not ask again
bg: Изключване на въпроса

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Confirmation
bg: Показване на потвърждение

[ctx: @action:inmenu close docs except the following...]
en: Close Except
bg: Затваряне на документи с изключение на

[ctx: @action:inmenu close docs like the following...]
en: Close Like
bg: Затваряне на документи подобни на

en: Close Except/Like Plugin
bg: Затваряне на плъгин с изключение/подобни на:

[ctx: @title:window]
en: Error
bg: Грешка

[ctx: @info:tooltip]
en: No files to close ...
bg: Няма файлове за затваряне...

[ctx: @title:window]
en: Done
bg: Готово

en: %1 file closed | %1 files closed
bg[0]: затворен е %1 файл
bg[1]: затворени са %1 файла
