kate - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
bg: Показване на предварителен преглед за известни имена на цветове

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
bg: Също така показване на известни имена на цветове (напр. небесносиньо) при избор на цвят.
    Вижте https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords за списъка на цветове.

en: Place preview after text color
bg: Поставяне на визуализация след цвят на текст

en: Hex color matching
bg: Съвпадение по десетичен код на цвят

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
bg: 12 числен (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
bg: 9 числен (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
bg: 8 числен (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
bg: 6 числен (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
bg: 3 числен (#RGB)

en: Color Picker
bg: Избиране на цвят

en: Color Picker Settings
bg: Настройки на избор на цвят

en: Select Color (Hex output)
bg: Избиране на цвят (десетичен код)

en: View Color [Read only]
bg: Преглед на цвят [само за четене]
