kate - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Could not open file '%1'.
bg: Грешка при отваряне на файла %1

en: Malformed JSON file '%1': %2
bg: Неправилен JSON файл '%1': %2

note: i18n: ectx: ToolBar (keyboardmacros)
en: Keyboard Macros
bg: Клавиатурни макроси

en: <b>Keyboard Macros:</b> %1
bg: <b>Клавиатурни макроси:</b> %1

en: Recording…
bg: Записване…

en: ended
bg: завършено

en: canceled
bg: отменено

en: Recording %1
bg: Записване %1

en: Saved '%1'
bg: Запазено '%1'

en: Loaded '%1'
bg: Заредено '%1'

en: Wiped '%1'
bg: Изчистено '%1'

en: Usage: %1 <name>.
bg: Употреба: %1 <name>.

en: &Keyboard Macros
bg: &Клавиатурни макроси

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти
