kate - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Preview
bg: Преглед

en: Lock Current Document
bg: Заключване на текущия документ

en: Lock preview to current document
bg: Заключване на предварителния преглед на текущия документ

en: Unlock Current View
bg: Отключване на текущия изглед

en: Unlock current view
bg: Отключване на текущия изглед

en: Automatically Update Preview
bg: Автоматично актуализиране на предварителен преглед

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
bg: Активиране на автоматичното актуализиране на предварителен преглед на текущо отворения документ

en: Manually Update Preview
bg: Ръчно актуализиране на предварителен преглед

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
bg: Деактивиране на автоматичното актуализиране на предварителен преглед на текущо отворения документ

en: Update Preview
bg: Актуализиране на предварителен преглед

en: Update the preview to the current document content
bg: Актуализиране на предварителен преглед на текущо отворения документ

en: View
bg: Изглед

en: No preview available.
bg: Няма наличен предварителен преглед.

en: About %1
bg: Относно %1
