kate - en to bg translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
bg: Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
bg: Ред

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
bg: Функция

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
bg: Конфигуриране на пътища...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
bg: Използване на клипборда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
bg: Зареждане на файл...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
bg: Търсене на папки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
bg: Моля, добавете изходните папки, в които да търсите файловете при проследяване:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
bg: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Поставете папките източник тук. Например, за разработка на KDE трябва да добавите изходните папки Qt и Frameworks:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
bg: Премахване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
bg: &Добавяне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
bg: Типове файлове:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
bg: Списък с файлови разширения. Например: *.cpp, *.h, *.c, etc...

en: Indexing files...
bg: Индексиране на файлове...

en: Backtrace
bg: Проследяване

en: Load Backtrace
bg: Зареждане на проследяване

en: Loading backtrace succeeded
bg: Успешно зареждане на проследяване

en: Loading backtrace failed
bg: Неуспешно зареждане на проследяване

en: File not found: %1
bg: Файлът не е намерен: %1

en: Opened file: %1
bg: Отворен файл: %1

en: No debugging information available
bg: Няма налична информация за отстраняване на грешки

en: Backtrace Settings
bg: Проследяване на настройки

en: Backtrace Browser Settings
bg: Проследяване на настройки на браузър
