kate - en to bg translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
bg: Изходни данни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
bg: О&тказ

en: Build
bg: Изграждане

en: Select Target...
bg: Избиране на цел...

en: Stop
bg: Стоп

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
bg: Настройки на цел

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
bg: Грешка при изпълнение на „%1“. exitStatus = %2

en: Already building...
bg: Вече в процес на изграждане...

en: Found one error. | Found %1 errors.
bg[0]: Намерена е една грешка.
bg[1]: Намерени са %1 грешки.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
bg: недефинирана препратка

en: Target Set
bg: Целева група

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
bg: &Изграждане
