kate - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Document Switcher
bg: Бързо превключване на документи

en: Last Used Views
bg: Последно използвани изгледи

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
bg: Отваря списък за прелистване на последно използвани изгледи.

en: Walk through the list of last used views
bg: Прелистване на последно използвани изгледи

en: Last Used Views (Reverse)
bg: Последно използвани изгледи (В обратен ред).

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
bg: Отваря списък за прелистване на последно използвани изгледи в обратен ред.

en: Close View
bg: Затваряне на изглед

en: Closes the selected view in the list of last used views.
bg: Затваря избрания изглед в списъка на последно използвани изгледи.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
bg: Навига&ция
