kate - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
bg: XML инструменти

en: &Insert Element...
bg: &Вмъкване на XML елемент

en: &Close Element
bg: &Затваряне на елемент

en: Assign Meta &DTD...
bg: Задаване на XML meta DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
bg: Задаване на Meta DTD в XML формат

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
bg: Текущият файл е идентифициран като документ от тип „%1“. Meta DTD за този тип документ ще бъде зареден.

en: Loading XML Meta DTD
bg: Зареждане на XML meta DTD...

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
bg: Файлът „%1“ не може да се отвори. Сървърът върна грешка.

en: XML Plugin Error
bg: Грешка на приставка на XML

en: XML entities
bg: XML записи

en: XML attribute values
bg: Стойности на XML атрибути

en: XML attributes
bg: XML атрибути

en: XML elements
bg: XML елементи

en: Insert XML Element
bg: Вмъкване на XML елемент

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
bg: Въведете името и атрибутите на XML тага ("<", ">" и затварящият таг ще бъдат ):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
bg: Файлът „%1“ не може да бъде обработен. Моля, проверете дали файлът е добре оформен XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
bg: Файлът „%1“ не е в очаквания формат. Моля, проверете дали файлът е от този тип:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Такива файлове можете да създадете с dtdparse. Вижте документацията за приставки на Kate за повече информация.

en: Analyzing meta DTD...
bg: Анализиране на meta DTD...

en: Cancel
bg: Отказ
