kate-ctags-plugin - en to bs translation catalogue (67 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Session-global index targets
bs: Ciljevi indeksa za cijelu sesiju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
bs: Dodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
bs: Ukloni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
bs: Ažuriraj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: CTags command
bs: CTags komanda

[ctx: Tag Type]
en: define
bs: definicija

[ctx: Tag Type]
en: label
bs: etiketa

[ctx: Tag Type]
en: macro
bs: makro

[ctx: Tag Type]
en: function
bs: funkcija

[ctx: Tag Type]
en: subroutine
bs: potprogram

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
bs: definicija fragmenta

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
bs: bilo koji uzorak

[ctx: Tag Type]
en: pattern
bs: uzorak

[ctx: Tag Type]
en: class
bs: klasa

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
bs: nabrajač

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
bs: nabrajanje

[ctx: Tag Type]
en: member
bs: član

[ctx: Tag Type]
en: namespace
bs: prostor imena

[ctx: Tag Type]
en: prototype
bs: prototip

[ctx: Tag Type]
en: struct
bs: struktura

[ctx: Tag Type]
en: typedef
bs: definicija tipa

[ctx: Tag Type]
en: union
bs: unija

[ctx: Tag Type]
en: variable
bs: promjenljiva

[ctx: Tag Type]
en: external variable
bs: spoljašnja promjenljiva

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
bs: pasus

[ctx: Tag Type]
en: feature
bs: mogućnost

[ctx: Tag Type]
en: local entity
bs: lokalni entitet

[ctx: Tag Type]
en: block
bs: blok

[ctx: Tag Type]
en: common
bs: zajednički

[ctx: Tag Type]
en: entry
bs: unos

[ctx: Tag Type]
en: interface
bs: interfejs

[ctx: Tag Type]
en: type component
bs: komponenta tipa

[ctx: Tag Type]
en: local
bs: lokalna

[ctx: Tag Type]
en: module
bs: modul

[ctx: Tag Type]
en: namelist
bs: spisak imena

[ctx: Tag Type]
en: type
bs: tip

[ctx: Tag Type]
en: field
bs: polje

[ctx: Tag Type]
en: method
bs: metod

[ctx: Tag Type]
en: package
bs: paket

[ctx: Tag Type]
en: procedure
bs: procedura

[ctx: Tag Type]
en: mixin
bs: umiješani

[ctx: Tag Type]
en: set
bs: skup

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
bs: Pronađi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
bs: Ažuriraj indeks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
bs: Oznaka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
bs: Tip

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
bs: Datoteka

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
bs: Ciljevi indeksa

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
bs: Baza podataka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
bs: CTags datoteka baze podataka

en: Add a directory to index.
bs: Dodaj direktorij u intdeks.

en: Remove a directory.
bs: Ukloni direktorij.

en: (Re-)generate the common CTags database.
bs: (Re-)generiši uobičajenu CTags bazu podataka.

en: CTags Settings
bs: CTags postavke

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
bs: Neuspjelo izvršavanje „%1“. Izlazno stanje: %2

en: The CTags executable crashed.
bs: CTags izvršni program je pao.

en: The CTags command exited with code %1
bs: CTags komanda je završila s kodom %1

en: Jump back one step
bs: Skoči korak nazad

en: Go to Declaration
bs: Idi na deklaraciju

en: Go to Definition
bs: Idi na definiciju

en: Lookup Current Text
bs: Potraži tekući tekst

en: Go to Declaration: %1
bs: Idi na deklaraciju: %1

en: Go to Definition: %1
bs: Idi na definiciju: %1

en: Lookup: %1
bs: Potraži: %1

en: (Re-)generate the session specific CTags database.
bs: (Re-)generiši sesijski specifičnu CTags bazu podatka.

en: Select new or existing database file.
bs: Odaberi novu ili postojeću datoteku baze podataka.

en: No hits found
bs: Nisu nađeni rezultati.
