kde 49i410 - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: <untracked>
bs: <nepraćeno>

en: Project Completion
bs: Završetak projekta

en: Projects
bs: Projekti

en: Code Index
bs: Kodni Indeks

en: Code Analysis
bs: Analiza koda

en: Notes
bs: Bilješke

en: Start Analysis...
bs: Pokreni analizu...

en: Name
bs: Ime

en: Kind
bs: Vrsta

en: File
bs: Datoteka

en: Line
bs: Linija

en: The index could not be created. Please install 'ctags'.
bs: Indeks se ne može kreirati. Molim instalirajte 'ctags'.

en: Open With
bs: Otvori pomoću

note: i18n: ectx: Menu (projects)
en: &Projects
bs: &Projekti
