kde5 - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Document Switcher
bs: Mjenjač dokumenata

en: Last Used Views
bs: Zadnje korišteni pogledi

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
bs: Otvara listu za prolaz kroz listu zadnjih korištenih pogleda.

en: Walk through the list of last used views
bs: Kretanje kroz zadnje korištene poglede

en: Last Used Views (Reverse)
bs: Zadnje korištene pogledi (unazad)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
bs: Otvara listu za prolaz kroz listu zadnjih korištenih pogleda unazad.
