kate - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
ca: Mostra la vista prèvia dels noms de color coneguts

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
ca: També mostra el selector de color per als noms de color coneguts (p. ex., blau cel).
    Vegeu https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords per a veure la llista de colors.

en: Place preview after text color
ca: Col·loca la vista prèvia després del color del text

en: Hex color matching
ca: Coincidència de color hexadecimal

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
ca: 12 dígits (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
ca: 9 dígits (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
ca: 8 dígits (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
ca: 6 dígits (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
ca: 3 dígits (#RGB)

en: Color Picker
ca: Selector de color

en: Color Picker Settings
ca: Configuració del selector de color

en: Select Color (Hex output)
ca: Selecciona el color (sortida en hexadecimal)

en: View Color [Read only]
ca: Visualitza el color [només lectura]
