kate - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Git Blame
ca: Git blame

en: Show Git Blame Details
ca: Mostra els detalls de «git blame»

en: Toggle Git Blame Details
ca: Alterna els detalls de «git blame»

en: Git blame, show commit failed.
ca: Ha fallat el «git blame», en mostrar la comissió.

en: Not Committed Yet
ca: Encara no s'ha comès

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca: &Eines
