kate - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Preview
ca: Vista prèvia

en: Lock Current Document
ca: Bloca el document actual

en: Lock preview to current document
ca: Bloca la vista prèvia al document actual

en: Unlock Current View
ca: Desbloqueja la vista actual

en: Unlock current view
ca: Desbloqueja la vista actual

en: Automatically Update Preview
ca: Actualitza automàticament la vista prèvia

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
ca: Activa les actualitzacions automàtiques de la vista prèvia al contingut del document actual

en: Manually Update Preview
ca: Actualitza manualment la vista prèvia

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
ca: Desactiva les actualitzacions automàtiques de la vista prèvia al contingut del document actual

en: Update Preview
ca: Actualitza la vista prèvia

en: Update the preview to the current document content
ca: Actualitza la vista prèvia del contingut del document actual

en: View
ca: Vista

en: No preview available.
ca: No hi ha disponible la vista prèvia.

en: About %1
ca: Quant al %1
