kate - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Document Switcher
ca: Commutador de documents

en: Last Used Views
ca: Vistes emprades per darrera vegada

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
ca: Obre una llista per a recórrer les vistes emprades per darrera vegada.

en: Walk through the list of last used views
ca: Recorre les vistes emprades per darrera vegada

en: Last Used Views (Reverse)
ca: Vistes emprades per darrera vegada (a l'inrevés)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
ca: Obre una llista per a recórrer a l'inrevés les vistes emprades per darrera vegada.

en: Close View
ca: Tanca la vista

en: Closes the selected view in the list of last used views.
ca: Tanca la vista seleccionada a la llista de vistes emprades per darrera vegada.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ca: &Ves
