kate - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
ca: Eines XML

en: &Insert Element...
ca: &Insereix un element...

en: &Close Element
ca: &Tanca l'element

en: Assign Meta &DTD...
ca: Assigna la meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
ca: Assigna la meta DTD en format XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
ca: El fitxer actual ha estat identificat com a un document del tipus «%1». Ara es carregarà la meta DTD per a aquest tipus de document.

en: Loading XML Meta DTD
ca: S'està carregant la meta DTD XML

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer «%1». El servidor ha retornat un error.

en: XML Plugin Error
ca: Error en el connector XML

en: XML entities
ca: Entitats XML

en: XML attribute values
ca: Valors de l'atribut XML

en: XML attributes
ca: Atributs XML

en: XML elements
ca: Elements XML

en: Insert XML Element
ca: Insereix un element XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
ca: Introduïu el nom i atributs d'una etiqueta XML (es posarà «<», «>» i l'etiqueta de tancar):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
ca: El fitxer «%1» no es pot processar. Comproveu que el fitxer està en un format XML correcte.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
ca: El fitxer «%1» no està en un format estàndard. Comproveu que el fitxer és d'aquest tipus:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Podreu crear aquest tipus de fitxers amb «dtdparse». Per a més informació vegeu la documentació pels connectors del Kate.

en: Analyzing meta DTD...
ca: S'està analitzant la meta DTD...

en: Cancel
ca: Cancel·la
