kate - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enter RBQL query
ca: Introduïu una consulta RBQL

en: Add new tab
ca: Afegeix una pestanya nova

en: Execute query
ca: Executa una consulta

en: File has header
ca: El fitxer té una capçalera

en: Failed to get separator for current document. Not a CSV/TSV doc?
ca: Ha fallat en obtenir el separador del document actual. No és un document CSV/TSV?

en: Document is empty
ca: El document és buit
