kate - en to ca@valencia translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
ca@valencia: Fitxer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
ca@valencia: Línia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
ca@valencia: Funció

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
ca@valencia: Configura els camins...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
ca@valencia: Utilitza el porta-retalls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
ca@valencia: Carrega un fitxer...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
ca@valencia: Busca en les carpetes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
ca@valencia: Per favor, afegiu a la traça inversa les carpetes font a on s'han de buscar els fitxers:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
ca@valencia: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Inseriu les carpetes amb el codi font ací. Per exemple, pel desenvolupament de KDE cal afegir les carpetes de Qt i els Frameworks:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/camí/a/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/camí/a/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
ca@valencia: &Elimina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
ca@valencia: Afi&g

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
ca@valencia: Tipus de fitxer:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
ca@valencia: Llista de les extensions de fitxer. Exemples: *.cpp, *.h, *.c, etc.

en: Indexing files...
ca@valencia: S'estan indexant els fitxers...

en: Backtrace
ca@valencia: Traça inversa

en: Load Backtrace
ca@valencia: Carrega la traça inversa

en: Loading backtrace succeeded
ca@valencia: S'ha aconseguit carregar la traça inversa

en: Loading backtrace failed
ca@valencia: Ha fallat la càrrega de la traça inversa

en: File not found: %1
ca@valencia: No s'ha trobat el fitxer: %1

en: Opened file: %1
ca@valencia: Fitxer obert: %1

en: No debugging information available
ca@valencia: La informació sobre la depuració no està disponible

en: Backtrace Settings
ca@valencia: Configureu les traces inverses

en: Backtrace Browser Settings
ca@valencia: Configureu el navegador de les traces inverses
