kate - en to ca@valencia translation catalogue (59 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
ca@valencia: Eixida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
ca@valencia: Torna a construir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Build
ca@valencia: Construïx

en: Select Target...
ca@valencia: Seleccioneu l'objectiu...

en: Build Selected Target
ca@valencia: Construïx l'objectiu seleccionat

en: Build and Run Selected Target
ca@valencia: Construïx i executa l'objectiu seleccionat

en: Stop
ca@valencia: Para

[ctx: Left is also left in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Left
ca@valencia: Focus en la pestanya següent de l'esquerra

[ctx: Right is right also in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Right
ca@valencia: Focus en la pestanya següent de la dreta

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
ca@valencia: Configureu l'objectiu

en: Build Information
ca@valencia: Informació de construcció

en: Project Plugin Targets
ca@valencia: Objectius del connector de projectes

en: There is no file or directory specified for building.
ca@valencia: No s'ha especificat cap fitxer o carpeta per a construir.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
ca@valencia: El fitxer «%1» no és un fitxer local. Els fitxers que no són locals no es poden compilar.

en: Cannot run command: %1
    Work path does not exist: %2
ca@valencia: No s'ha pogut executar l'ordre: %1
    El camí de treball no existix: %2

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
ca@valencia: No s'ha pogut executar «%1». Estat de l'eixida = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
ca@valencia: S'ha cancel·lat la construcció de <b>%1</b>

en: No target available for building.
ca@valencia: No hi ha cap objectiu disponible per a construir.

en: There is no local file or directory specified for building.
ca@valencia: No s'ha especificat cap fitxer o carpeta locals per a construir.

en: Already building...
ca@valencia: Ja està construint-se...

en: Building target <b>%1</b> ...
ca@valencia: S'està construint l'objectiu <b>%1</b>...

[ctx: @info]
en: <title>Make Results:</title><nl/>%1
ca@valencia: <title>Resultat de «make»:</title><nl/>%1

en: Build <b>%1</b> completed. %2 error(s), %3 warning(s), %4 note(s)
ca@valencia: S'ha completat la construcció de <b>%1</b>. %2 errors, %3 avisos, %4 notes

en: Found one error. | Found %1 errors.
ca@valencia[0]: S'ha detectat un error.
ca@valencia[1]: S'han detectat %1 errors.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
ca@valencia[0]: S'ha detectat un avís.
ca@valencia[1]: S'han detectat %1 avisos.

en: Found one note. | Found %1 notes.
ca@valencia[0]: S'ha detectat una nota.
ca@valencia[1]: S'han detectat %1 notes.

en: Build failed.
ca@valencia: Ha fallat la construcció.

en: Build completed without problems.
ca@valencia: S'ha completat la construcció sense problemes.

en: Build <b>%1 canceled</b>. %2 error(s), %3 warning(s), %4 note(s)
ca@valencia: S'ha cancel·lat la construcció de <b>%1</b>. %2 errors, %3 avisos, %4 notes

en: Cannot execute: %1 No working directory set.
ca@valencia: No s'ha pogut executar: %1 No s'ha establit cap directori de treball.

[ctx: The same word as 'gcc' uses for a warning.]
en: warning
ca@valencia: avís

[ctx: The same words as 'gcc' uses for note or info.]
en: note|info
ca@valencia: nota/informació

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
ca@valencia: referència no definida

en: Target Set
ca@valencia: Conjunt d'objectius

en: Clean
ca@valencia: Neteja

en: Config
ca@valencia: Configuració

en: ConfigClean
ca@valencia: Neteja configuració

en: build
ca@valencia: construcció

en: clean
ca@valencia: neteja

en: quick
ca@valencia: ràpid

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
ca@valencia: <B>O:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
ca@valencia: Deixar-ho buit per a utilitzar el directori del document actual.
    Afegiu directoris de busca afegint camins separats per «;»

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
ca@valencia: Utilitzeu:
    «%f» pel fitxer actual
    «%d» pel directori del fitxer actual
    «%n» pel nom de fitxer actual sense sufix

en: Command/Target-set Name
ca@valencia: Nom d'ordre/conjunt d'objectius

en: Working Directory / Command
ca@valencia: Directori de treball / ordre

en: Run Command
ca@valencia: Executa una ordre

en: Filter targets, use arrow keys to select, Enter to execute
ca@valencia: Filtreu els objectius, utilitzeu les tecles de fletxa per a seleccionar, Retorn per a executar

en: Create new set of targets
ca@valencia: Crea un conjunt nou d'objectius

en: Copy command or target set
ca@valencia: Copia l'ordre o el conjunt d'objectius

en: Delete current target or current set of targets
ca@valencia: Elimina l'objectiu o conjunt actual d'objectius

en: Add new target
ca@valencia: Afig un objectiu nou

en: Build selected target
ca@valencia: Construïx l'objectiu seleccionat

en: Build and run selected target
ca@valencia: Construïx i executa l'objectiu seleccionat

en: Move selected target up
ca@valencia: Mou cap amunt l'objectiu seleccionat

en: Move selected target down
ca@valencia: Mou cap avall l'objectiu seleccionat

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
ca@valencia: Cons&truix

en: Insert path
ca@valencia: Inserix camí

en: Select directory to insert
ca@valencia: Seleccioneu el directori que s'ha d'inserir
