kate - en to ca@valencia translation catalogue (17 entries)

en: Search
ca@valencia: Busca

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
ca@valencia: Introduïu un filtre de nom per a limitar quins fitxers es mostraran.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
ca@valencia: Obri amb

en: &Other...
ca@valencia: Al&tres...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
ca@valencia[0]: Esteu intentant obrir 1 fitxer. Esteu segur?
ca@valencia[1]: Esteu intentant obrir %1 fitxers. Esteu segur?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
ca@valencia: Obri tots els fitxers

en: Bookmarks
ca@valencia: Punts

en: Current Document Folder
ca@valencia: Carpeta de documents actual

en: Options
ca@valencia: Opcions

en: Automatically synchronize with current document
ca@valencia: Sincronitza automàticament amb el document actual

en: Highlight current file
ca@valencia: Ressalta el fitxer actual

en: Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines

en: A&vailable actions:
ca@valencia: &Accions disponibles:

en: S&elected actions:
ca@valencia: Accions s&eleccionades:

en: Filesystem Browser
ca@valencia: Navegador del sistema de fitxers

en: Filesystem Browser Settings
ca@valencia: Configuració pel navegador del sistema de fitxers

en: Filesystem
ca@valencia: Sistema de fitxers
