kate - en to ca@valencia translation catalogue (41 entries)

en: Show Functions
ca@valencia: Mostra les funcions

en: Functions
ca@valencia: Funcions

en: Show Macros
ca@valencia: Mostra les macros

en: Show Structures
ca@valencia: Mostra les estructures

en: Structures
ca@valencia: Estructures

en: Show Subroutines
ca@valencia: Mostra les subrutines

en: Show Modules
ca@valencia: Mostra els mòduls

en: Subroutines
ca@valencia: Subrutines

en: Modules
ca@valencia: Mòduls

en: Show Uses
ca@valencia: Mostra els usos

en: Show Pragmas
ca@valencia: Mostra les pragmas

en: Uses
ca@valencia: Usos

en: Namespaces
ca@valencia: Espais de nom

en: Defines
ca@valencia: Definicions

en: SymbolViewer
ca@valencia: Visor de símbols

en: Tree Mode
ca@valencia: Mode en arbre

en: Expand Tree
ca@valencia: Expandix l'arbre

en: Show Sorted
ca@valencia: Mostra ordenat

en: Show Parameters
ca@valencia: Mostra els paràmetres

en: Symbol List
ca@valencia: Llista de símbols

en: Filter...
ca@valencia: Filtre...

[ctx: @title:column]
en: Symbols
ca@valencia: Símbols

[ctx: @title:column]
en: Position
ca@valencia: Posició

en: Sorry, not supported yet!
ca@valencia: Encara no està implementat!

en: File type: %1
ca@valencia: Tipus de fitxer: %1

en: Display functions parameters
ca@valencia: Mostra els paràmetres de les funcions

en: Automatically expand nodes in tree mode
ca@valencia: Expandix automàticament els nodes en el mode en arbre

en: Always display symbols in tree mode
ca@valencia: Mostra sempre els símbols en el mode en arbre

en: Always sort symbols
ca@valencia: Ordena sempre els símbols

en: Parser Options
ca@valencia: Opcions de l'analitzador

en: Symbol Viewer
ca@valencia: Visor de símbols

en: Symbol Viewer Configuration Page
ca@valencia: Pàgina de configuració del visor de símbols

en: Show Methods
ca@valencia: Mostra els mètodes

en: Show Classes
ca@valencia: Mostra les classes

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
ca@valencia: Con&figuració

en: Show Tags
ca@valencia: Mostra les etiquetes

en: Show Params
ca@valencia: Mostra els paràmetres

en: Show Variables
ca@valencia: Mostra les variables

en: Show Templates
ca@valencia: Mostra les plantilles

en: Params
ca@valencia: Paràmetres

en: Templates
ca@valencia: Plantilles
