kate - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
ca@valencia: <title>Resultat de:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
ca@valencia: No se us permet executar aplicacions externes arbitràries. Si voleu poder fer-ho, contacteu amb el vostre administrador del sistema.

en: Access Restrictions
ca@valencia: Restriccions d'accés

en: Text Filter
ca@valencia: Filtre de text

en: Usage: textfilter COMMAND
ca@valencia: Sintaxi: textfilter ORDRE

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
ca@valencia: <qt><p>Sintaxi: <code>textfilter ORDRE</code></p><p>Substituïx la selecció amb l'eixida de l'ordre executada per l'intèrpret d'ordres.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
ca@valencia: &Filtre a través d'ordres...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
ca@valencia: Diàleg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
ca@valencia: Introduïu una ordre per a &processar el text seleccionat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
ca@valencia: Obri els resultats en un document nou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
ca@valencia: Copia el resultat al porta-retalls, deixant el document sense canvis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
ca@valencia: Copia el resultat en lloc d'apegar-lo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
ca@valencia: Si està activada, es fusionarà l'eixida de STDOUT i STDERR i no s'informarà de cap error.
    En cas contrari, STDERR es mostrarà com un missatge passiu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
ca@valencia: Fusiona STDOUT i STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca@valencia: &Eines
