kate - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: Enter RBQL query
ca@valencia: Introduïu una consulta RBQL

en: Add new tab
ca@valencia: Afig una pestanya nova

en: Execute query
ca@valencia: Executa una consulta

en: File has header
ca@valencia: El fitxer té una capçalera

en: Failed to get separator for current document. Not a CSV/TSV doc?
ca@valencia: No s'ha pogut obtindre el separador del document actual. No és un document CSV/TSV?

en: Document is empty
ca@valencia: El document està buit
