kate - en to ca@valencia translation catalogue (19 entries)

en: Failed to write a temp file
ca@valencia: No s'ha pogut escriure un fitxer temporal

en: Failed to run git diff: %1
ca@valencia: No s'ha pogut executar «diff» de «git»: %1

en: User Settings
ca@valencia: Configureu l'usuari

en: Default Settings
ca@valencia: Configuració predeterminada

en: Formatting
ca@valencia: Donar format

en: Formatting Settings
ca@valencia: Configuració de donar format

en: Failed to read settings.json. Error: %1
ca@valencia: No s'ha pogut llegir «settings.json». Error: %1

en: Format Document
ca@valencia: Dona format a un document

en: Format on Save
ca@valencia: Format en guardar

en: Disable formatting on save without persisting it in settings
ca@valencia: Desactiva donar format en guardar sense persistir en la configuració

en: %1: Unexpected empty command!
ca@valencia: %1: Ordre buida inesperada!

en: %1 is not installed, please install it to be able to format this document!
ca@valencia: %1 no està instal·lat. Instal·leu-lo per a poder donar format a este document!

en: Please install node and prettier
ca@valencia: Instal·leu «note» i «prettier»

en: PrettierFormat: Failed to create temporary file
ca@valencia: PrettierFormat: No s'ha pogut crear el fitxer temporal

en: PrettierFormat: Failed to start 'node': %1
ca@valencia: PrettierFormat: No s'ha pogut iniciar el «node»: %1

en: Unknown formatterForJson: %1
ca@valencia: «formatterForJson» desconegut: %1

en: Unknown formatterForPython: %1
ca@valencia: «formatterForPython» desconegut: %1

en: Unknown formatterForYaml: %1, falling back to yamlfmt
ca@valencia: «formatterForYaml» desconegut: %1, es torna de nou al «yamlfmt»

en: Failed to run formatter. Unsupported language %1
ca@valencia: No s'ha pogut executar el formatador. Llenguatge %1 no implementat
