kate - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Close files confirmation
ca@valencia: Confirmeu per al tancament de fitxers

[ctx: @label:listbox]
en: You are about to close the following documents:
ca@valencia: Esteu a punt de tancar els documents següents:

[ctx: @title:column]
en: Location
ca@valencia: Ubicació

[ctx: option:check]
en: Do not ask again
ca@valencia: No ho tornes a preguntar

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Confirmation
ca@valencia: Mostra la confirmació

[ctx: @action:inmenu close docs except the following...]
en: Close Except
ca@valencia: Tanca excepte

[ctx: @action:inmenu close docs like the following...]
en: Close Like
ca@valencia: Tanca com

en: Close Except/Like Plugin
ca@valencia: Connector de tancament excepte/com

[ctx: @title:window]
en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

[ctx: @info:tooltip]
en: No files to close ...
ca@valencia: No hi ha cap fitxer per a tancar «…»

[ctx: @title:window]
en: Done
ca@valencia: Fet

en: %1 file closed | %1 files closed
ca@valencia[0]: S'ha tancat %1 fitxer
ca@valencia[1]: S'han tancat %1 fitxers
