kate - en to ca@valencia translation catalogue (24 entries)

en: Scroll to source
ca@valencia: Desplaça fins al codi font

en: Jump to label
ca@valencia: Ves fins a l'etiqueta

en: Copy
ca@valencia: Copia

en: Select All
ca@valencia: Selecciona-ho tot

en: Compiler Explorer
ca@valencia: Explorador del compilador

en: &Open Current File in Compiler Explorer
ca@valencia: O&bri el fitxer actual en l'explorador del compilador

en: No file open
ca@valencia: Cap fitxer obert

en: Do you really want to close %1?
ca@valencia: Segur que voleu tancar %1?

[ctx: @info:tooltip Languages like C, C++, Rust]
en: Languages
ca@valencia: Llenguatges

[ctx: @info:tooltip Compilers like GCC, Clang]
en: Compilers
ca@valencia: Compiladors

[ctx: @info:placeholder]
en: Compiler options…
ca@valencia: Opcions del compilador…

en: Compile
ca@valencia: Compila

en: Options
ca@valencia: Opcions

en: Demangle Identifiers
ca@valencia: Descodifica els identificadors

en: Filter Library Functions
ca@valencia: Filtra les funcions de biblioteques

en: Filter Unused Labels
ca@valencia: Filtra les etiquetes sense ús

en: Filter Comments
ca@valencia: Filtra els comentaris

en: Intel Syntax
ca@valencia: Sintaxi d'Intel

en: Change URL…
ca@valencia: Canvia l'URL…

en: Enter URL
ca@valencia: Introduïu un URL

en: Enter URL for the CompilerExplorer instance, e.g. “http://localhost:10240”
ca@valencia: Introduïu l'URL de la instància de CompilerExplorer. Per exemple, «http://localhost:10240»

en: Compiler returned: %1
ca@valencia: El compilador ha retornat: %1

en: Reveal linked code
ca@valencia: Mostra el codi enllaçat

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
ca@valencia: S'han trobat els indicadors «%1» del compilador. L'eixida potser no és útil.
