kate - en to ca@valencia translation catalogue (9 entries)

en: Document Switcher
ca@valencia: Commutador de documents

en: Last Used Views
ca@valencia: Vistes emprades per última vegada

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
ca@valencia: Obri una llista per a recórrer les vistes emprades per última vegada.

en: Walk through the list of last used views
ca@valencia: Recorre les vistes emprades per última vegada

en: Last Used Views (Reverse)
ca@valencia: Vistes emprades per última vegada (a l'inrevés)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
ca@valencia: Obri una llista per a recórrer a l'inrevés les vistes emprades per última vegada.

en: Close View
ca@valencia: Tanca la vista

en: Closes the selected view in the list of last used views.
ca@valencia: Tanca la vista seleccionada en la llista de vistes emprades per última vegada.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ca@valencia: &Ves
