katebuild-plugin - en to cs translation catalogue (48 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
cs: Výstup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
cs: Znovu sestavit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
cs: Zrušit

en: Build
cs: Překlad

en: Select Target...
cs: Vyberte cíl...

en: Build Selected Target
cs: Sestavit zvolený cíl

en: Build and Run Selected Target
cs: Sestavit a spustit zvolený cíl

en: Stop
cs: Zastavit

[ctx: Left is also left in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Left
cs: Přepnout na následující kartu vlevo

[ctx: Right is right also in RTL mode]
en: Focus Next Tab to the Right
cs: Přepnout na následující kartu vpravo

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
cs: Nastavení cíle

en: Build Information
cs: Informace o sestavení

en: There is no file or directory specified for building.
cs: Pro sestavení není určen soubor nebo adresář.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
cs: Soubor "%1" není místním souborem. Lze kopírovat pouze místní soubory.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
cs: Nepovedlo se spustit "%1". exitStatus = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
cs: Sestavení <b>%1</b> bylo zrušeno.

en: There is no local file or directory specified for building.
cs: Pro sestavení není určen místní soubor nebo adresář.

en: Already building...
cs: Sestavení již probíhá...

en: Building target <b>%1</b> ...
cs: Sestavuji cíl <b>%1</b> ...

en: Found one error. | Found %1 errors.
cs[0]: Nalezena jedna chyba.
cs[1]: Nalezena %1 chyby.
cs[2]: Nalezeno %1 chyb.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
cs[0]: Nalezeno jedno varování.
cs[1]: Nalezena %1 varování.
cs[2]: Nalezeno %1 varování.

en: Found one note. | Found %1 notes.
cs[0]: Nalezena jedna poznámka.
cs[1]: Nalezeny %1 poznámky.
cs[2]: Nalezeno %1 poznámek.

en: Build failed.
cs: Sestavení selhalo.

en: Build completed without problems.
cs: Sestavení dokončeno bez problémů.

en: Cannot execute: %1 No working directory set.
cs: Nelze spustit: %1 Nebyl nastaven pracovní adresář.

[ctx: The same word as 'gcc' uses for an error.]
en: error
cs: chyba

[ctx: The same word as 'gcc' uses for a warning.]
en: warning
cs: varování

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
cs: nedefinovaný odkaz

en: Target Set
cs: Sada cílů

en: Clean
cs: Vyčistit

en: Config
cs: Nastavení

en: build
cs: překlad

en: clean
cs: vymazat

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
cs: <B>Adr:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
cs: Ponechte prázdné pro použití adresáře současného dokumentu.
    Přidejte adresáře pro hledání přidání cest oddělených ';'

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
cs: Použití:
    "%f" pro aktuální soubor
    "%d" pro adresář aktuálního souboru
    "%n" pro název aktuálního souboru bez přípony

en: Working Directory / Command
cs: Pracovní adresář / Příkaz

en: Run Command
cs: Spustit příkaz

en: Create new set of targets
cs: Vytvořit novou sadu cílů

en: Copy command or target set
cs: Kopírovat příkaz nebo sadu cílů

en: Add new target
cs: Přidat nový cíl

en: Build selected target
cs: Sestavit zvolený cíl

en: Build and run selected target
cs: Sestavit a spustit zvolený cíl

en: Move selected target up
cs: Posunout vybraný cíl výš

en: Move selected target down
cs: Posunout vybraný cíl níž

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
cs: Pře&klad

en: Insert path
cs: Vložit cestu

en: Select directory to insert
cs: Vyberte adresář pro vložení
