kate - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
cs: 12 číslic (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
cs: 9 číslic (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
cs: 8 číslic (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
cs: 6 číslic (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
cs: 3 číslice (#RGB)

en: Color Picker
cs: Kapátko

en: Color Picker Settings
cs: Nastavení kapátka

en: View Color [Read only]
cs: Zobrazit barvu [Pouze pro čtení]
