kate - en to cs translation catalogue (50 entries)

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Tools
cs: Nástroje

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Go
cs: Přejít

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Insert UUID
cs: Vložit UUID

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Run Shell Script
cs: Spustit shellový skript

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search KDE API
cs: Prohledat KDE API

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 10
en: Search Qt API
cs: Prohledat Qt API

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lbTools)
en: This list shows all the configured tools, represented by their menu text.
cs: Tento seznam ukazuje všechny nakonfigurované nástroje, tak jak se zobrazí v nabídce.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
cs: Přid&at

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit...
cs: &Upravit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
cs: Odst&ranit

en: Failed to find executable '%1'. Please make sure the executable file exists and that variable names, if used, are correct
cs: Nelze najít spustitelný soubor  '%1'. Ujistěte se prosím, že je spustitelný soubor existuje a názvy proměnných, pokud jsou použity, jsou správné

en: External Tools
cs: Externí nástroje

en: Running %1: %2 %3
cs: Spuštěno %1: %2 %3

en: %1 crashed
cs: %1 zhavaroval

en: %1 finished with exit code %2
cs: %1 Ukončeno s výstupní hodnotou %2

en: Edit External Tool
cs: Upravit externí nástroje

en: Revert tool to default settings
cs: Vrátit nástroj na výchozí nastavení

en: External Tool
cs: Externí nástroj

en: Select the MimeTypes for which to enable this tool.
cs: Vyberte typy MIME pro které bude tento nástroj povolen.

en: Select Mime Types
cs: Vybrat typy MIME

en: Add Tool...
cs: Přidat nástroj...

en: Add Category
cs: Přidat kategorii

en: Uncategorized
cs: Nezařazené

en: New Category
cs: Nová kategorie

en: New Category %1
cs: Nová kategorie %1

en: Configure...
cs: Nastavit...

en: Launch external helper applications
cs: Spouští pomocné externí aplikace

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ToolDialog)
en: Edit Tool
cs: Upravit nástroj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Na&me:
cs: Náz&ev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExecutable)
en: Executable:
cs: Program:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblArgs)
en: Ar&guments:
cs: Ar&gumenty:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtArgs)
en: Command line arguments
cs: Argumenty příkazového řádku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInput)
en: &Input:
cs: V&stup:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWorkingDir)
en: Working directory:
cs: Pracovní adresář:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeType)
en: Mime &types:
cs: &Typy MIME:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSave)
en: Save:
cs: Uložit:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: None
cs: Žádný

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: Current Document
cs: Současný dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: All Documents
cs: Všechny dokumenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Trigger
cs: Spouštěč

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: Before Save
cs: Před uložením

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: After Save
cs: Po uložení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: O&utput:
cs: Výst&up:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Ignore
cs: Ignorovat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Selected Text
cs: Nahradit vybraný text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Current Document
cs: Nahradit současný dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Copy to Clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabOutput)
en: Output
cs: Výstup

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů
