katefilebrowserplugin - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
cs: Zadejte filtrované jméno pro omezení zobrazených souborů.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
cs: Otevřít pomocí

en: &Other...
cs: &Jiné...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
cs[0]: Pokoušíte se otevřít 1 soubor. Jste si jisti?
cs[1]: Pokoušíte se otevřít %1 soubory. Jste si jisti?
cs[2]: Pokoušíte se otevřít %1 souborů. Jste si jisti?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
cs: Otevřít všechny soubory

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Current Document Folder
cs: Současná složka dokumentů

en: Options
cs: Možnosti

en: Automatically synchronize with current document
cs: Automaticky synchronizovat s aktuálním dokumentem

en: Highlight current file
cs: Zvýraznit současný soubor

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: A&vailable actions:
cs: Do&stupné činnosti:

en: S&elected actions:
cs: Zvol&ené činnosti:

en: Filesystem Browser
cs: Prohlížeč souborového systému

en: Filesystem Browser Settings
cs: Nastavení prohlížeče souborového systému

en: Filesystem
cs: Souborový systém
