kate - en to cs translation catalogue (66 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Reloa&d
cs: Znovu načís&t

en: Reload selected document(s) from disk.
cs: Znovu načíst zvolené dokumenty z disku.

[ctx: @action:inmenu]
en: Close
cs: Zavřít

en: Close the current document.
cs: Zavřít aktuální dokument.

[ctx: @action:inmenu]
en: Expand Recursively
cs: Rozbalit rekurzivně

en: Expand the file list sub tree recursively.
cs: Rozbalit podstrom seznamu souborů rekurzivně.

[ctx: @action:inmenu]
en: Collapse Recursively
cs: Sbalit rekurzivně

en: Collapse the file list sub tree recursively.
cs: Sbalit podstrom seznamu souborů rekurzivně.

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Other
cs: Zavřít ostatní

en: Close other documents in this folder.
cs: Zavřít ostatní dokumenty v této složce.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Containing Folder
cs: Otevřít odpovídající složku

en: Open the folder this file is located in.
cs: Otevřít složku, kde se nachází soubor.

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Location
cs: Kopírovat umístění

en: Copy path and filename to the clipboard.
cs: Kopírovat cestu a název souboru do schránky.

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
cs: Přejmenovat...

en: Rename the selected file.
cs: Přejmenovat vybraný soubor.

en: Print selected document.
cs: Vytisknout vybraný dokument.

en: Show print preview of current document
cs: Zobrazit náhled pro tisk aktuálního dokumentu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
cs: Smazat

en: Close and delete selected file from storage.
cs: Zavřít a smazat vybraný soubor z úložiště.

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear History
cs: Vyprázdnit historii

en: Clear edit/view history.
cs: Vymazat historii úprav/pohledů.

[ctx: @action:inmenu]
en: Tree Mode
cs: Stromový pohled

en: Set view style to Tree Mode
cs: Nastaví styl zobrazení na stromový pohled

[ctx: @action:inmenu]
en: List Mode
cs: Jednoduchý režim

en: Set view style to List Mode
cs: Nastaví styl zobrazení na prostý seznam

[ctx: @action:inmenu sorting option]
en: Document Name
cs: Název dokumentu

en: Sort by Document Name
cs: Řadit dokumenty podle názvu

[ctx: @action:inmenu sorting option]
en: Document Path
cs: Cesta k dokumentu

en: Sort by Document Path
cs: Řadit podle cesty k dokumentu

[ctx: @action:inmenu sorting option]
en: Opening Order
cs: Pořadí otevírání

en: Sort by Opening Order
cs: Řadit podle pořadí otevírání

en: Custom Sorting
cs: Vlastní třídění

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
cs: Otevřít pomocí

en: Show File Git History
cs: Zobrazit Git historii souboru

[ctx: @action:inmenu]
en: View Mode
cs: Režim zobrazení

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort By
cs: Řadit dle

en: Background Shading
cs: Stínování pozadí

en: &Viewed documents' shade:
cs: Odstín zo&brazených dokumentů:

en: &Modified documents' shade:
cs: Odstín z&měněných dokumentů:

en: &Sort by:
cs: &Seřadit podle:

en: Opening Order
cs: Pořadí otevírání

en: Document Name
cs: Název dokumentu

en: &View Mode:
cs: &Režim zobrazení:

en: Tree View
cs: Stromové zobrazení

en: List View
cs: Jednoduchý seznam

en: &Show Full Path
cs: Zobrazit celou ce&stu

en: Show &Toolbar
cs: Zobrazi&t panel nástrojů

en: Show Close Button
cs: Zobrazit uzavírací tlačítko

en: When enabled, this will show a close button for opened documents on hover.
cs: Pokud povoleno, zobrazí tento nástroj tlačítko pro zavření otevřených dokumentů při přejetí myší.

en: When background shading is enabled, documents that have been viewed or edited within the current session will have a shaded background. The most recent documents have the strongest shade.
cs: Pokud je povoleno stínování pozadí, budou mít dokumenty prohlížené nebo upravované během posledního sezení stínované pozadí. Dokumenty, s kterými se pracovalo naposledy, budou mít stínování nejvýraznější.

en: Set the color for shading viewed documents.
cs: Nastavit barvu pro stínování prohlížených dokumentů.

en: Set the color for modified documents. This color is blended into the color for viewed files. The most recently edited documents get most of this color.
cs: Nastavit barvu pro změněné dokumenty. Tato barva je smíšena s barvou prohlížených dokumentů. Naposledy editované dokumenty dostanou zde nastavené barvy nejvíce.

en: When enabled, in tree mode, top level folders will show up with their full path rather than just the last folder name.
cs: Pokud je povoleno, bude na nejvyšší úrovni složek stromového pohledu použita celá cesta ke složce a ne jen jméno poslední složky.

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Configure Documents
cs: Nastavit dokumenty

[ctx: Open here is a description, i.e. 'list of widgets that are open' not a verb]
en: Open Widgets
cs: Otevřít widgety

[ctx: %1 is the full path]
en: <p><b>%1</b></p><p>The document has been modified by another application.</p>
cs: <p><b>%1</b></p><p>Dokument byl změněn jinou aplikací.</p>

en: Previous Document
cs: Předchozí dokument

en: Next Document
cs: Následující dokument

en: &Show Active Document
cs: Zo&brazit aktivní dokument

en: Save
cs: Uložit

en: Save the current document
cs: Uložit současný dokument

en: Save As
cs: Uložit jako

en: Save the current document under a new name
cs: Uložit současný dokument pod novým názvem

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
cs: Pře&jít
