kate - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
cs: Zobrazit podrobnosti Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
cs: Zapnout podrobnosti Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
cs: Git blame, zobrazení commitu selhalo.

en: Not Committed Yet
cs: Zatím neodesláno

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje
