kate - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Could not open file '%1'.
cs: Nelze otevřít soubor '%1'.

en: Recording…
cs: Nahrávání...

en: canceled
cs: zrušeno

en: Recording %1
cs: Nahrávání %1

en: Saved '%1'
cs: Uloženo '%1'

en: Loaded '%1'
cs: Načteno '%1'

en: Usage: %1 <name>.
cs: Využití: %1 <name>.

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje
