katekonsoleplugin - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
cs: Vaše karma není dostatečně silná pro přístup k příkazovému procesoru nebo terminálu

en: Terminal
cs: Terminál

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
cs: &Poslat rourou na terminál

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
cs: S&ynchronizovat terminál se současným dokumentem

[ctx: @action]
en: Run Current Document
cs: Spustit současný dokument

[ctx: @action]
en: S&how Terminal Panel
cs: Zobrazit panel &terminálu

[ctx: @action]
en: &Focus Terminal Panel
cs: Přepnout na panel &terminálu

en: Konsole not installed. Please install konsole to be able to use the terminal.
cs: Konsole není nainstalována. Prosím, nainstalujte konsole, aby bylo možno používat terminál.

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
cs: Opravdu si přejete poslat text rourou na konzoli? Tímto budou jakékoliv v textu obsažené příkazy vykonány s vašimi uživatelskými oprávněními.

en: Pipe to Terminal?
cs: Poslat rourou na terminál?

en: Pipe to Terminal
cs: Roura na terminál

en: Sorry, cannot cd into '%1'
cs: Bohužel, nelze přejít do '%1'

en: Not a local file: '%1'
cs: Není lokální soubor: '%1'

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
cs: Opravdu si přejete poslat text rourou na Konzoli?
    Tímto budou jakékoliv v textu obsažené příkazy 
    vykonány s vašimi uživatelskými oprávněními:
    '%1'

en: Run in Terminal?
cs: Spustit v terminálu?

en: Run
cs: Spustit

[ctx: @action]
en: &Hide Terminal Panel
cs: Sk&rýt panel terminálu

en: Defocus Terminal Panel
cs: Zaměřit se mimo panel terminálu

en: Focus Terminal Panel
cs: Přepnout na panel terminálu

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
cs: &Automaticky synchronizovat terminál se současným dokumentem (je-li to možné)

en: Run in terminal
cs: Spustit v terminálu

en: &Remove extension
cs: Odst&ranit příponu

en: Prefix:
cs: Předpona:

en: &Show warning next time
cs: Příště zo&brazit varování

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
cs: Nastavit proměnnou prostředí &EDITOR na 'kate -b'

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
cs: Důležité: Dokument musí být zavřen, jinak konzole nemůže pokračovat

en: Hide Konsole on pressing 'Esc'
cs: Skrýt Konsole při stisku 'Esc'

en: Terminal Settings
cs: Nastavení terminálu

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: &Nástroje
