katetextfilter - en to cs translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
cs: <title>Výsledek:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
cs: Není vám povoleno spouštět libovolné externí aplikace. Pokud si přejete toto provádět, kontaktujte správce svého systému.

en: Access Restrictions
cs: Omezení přístupu

en: Text Filter
cs: Textový filtr

en: Usage: textfilter COMMAND
cs: Použití: textfilter PŘÍKAZ

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
cs: <qt><p>Využití: <code>textfilter PŘÍKAZ</code></p><p>Nahradí výběr výstupem ze zadaného shellového příkazu.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
cs: Zadejte příkaz, kterým filtrovat text (&pipe):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
cs: Otevře výsledky v novém dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
cs: Kopírovat výsledek namísto jeho zpracování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
cs: Pokud zaškrtnuto, výstup z STDOUT a STDERR bude sloučen a nebudou hlášeny žádné chyby.
    Jinak bude STDERR zobrazen jako pasivní zpráva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
cs: Sloučit STDOUT a STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje
