katexmltools - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
cs: XML nástroje

en: &Insert Element...
cs: Vlož&it prvek...

en: &Close Element
cs: Uz&avřít prvek

en: Assign Meta &DTD...
cs: Přiřadit meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
cs: Přiřadit meta DTD v XML formátu

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
cs: Současný soubor byl identifikován jako dokument typu "%1". Meta DTD tohoto dokumentu bude nyní načteno.

en: Loading XML Meta DTD
cs: Načítám XML meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
cs: Soubor '%1' nelze otevřít. Server navrátil chybu.

en: XML Plugin Error
cs: Chyba XML modulu

en: XML entities
cs: Entity XML

en: XML attribute values
cs: Hodnoty atributů XML

en: XML attributes
cs: Atributy XML

en: XML elements
cs: Prvky XML

en: Insert XML Element
cs: Vložit XML prvek

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
cs: Zadejte název XML značky a atributy (znaky "<", ">" a uzavírací značka budou doplněny):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
cs: Soubor '%1' nelze analyzovat. Prosím zkontrolujte, zda je soubor správně utvořené XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
cs: Soubor '%1' není v očekávaném formátu. Prosím zkontrolujte, že je soubor typu:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Takovéto soubory můžete vytvořit pomocí 'dtdparse'. Více informací viz dokumentace k modulům Kate.

en: Analyzing meta DTD...
cs: Analyzuji meta DTD...

en: Cancel
cs: Zrušit
