kate - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Filter...
cs: Filtr...

note: i18n: ectx: Menu (LSPClient Menubar)
en: LSP Client
cs: Klient LSP

en: No JSON data to validate.
cs: Žádná data JSON k ověření.

en: JSON data is valid.
cs: Data JSON jsou platná.

en: JSON data is invalid: %1
cs: Data JSON jsou neplatná: %1

en: Delete selected entries
cs: Smazat označené záznamy

en: Delete all entries
cs: Smazat všechny záznamy

en: Go to Definition
cs: Přejít na definici

en: Go to Declaration
cs: Přejít na deklaraci

en: Highlight
cs: Zvýraznění

en: Symbol Info
cs: Informace o symbolu

en: Search and Go to Symbol
cs: Hledat a přejít na symbol

en: Format
cs: Formátovat

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Expand Selection
cs: Rozbalit výběr

en: Shrink Selection
cs: Zmenšit výběr

en: Expand Macro
cs: Rozbalit makro

en: Show hover information
cs: Zobrazovat informace při přejetí

en: Show Messages
cs: Zobrazit zprávy

en: Restart LSP Server
cs: Restartovat server LSP

en: Go To
cs: Přejít na

en: More options
cs: Více možností

en: Expand All
cs: Rozvinout vše

en: Collapse All
cs: Svinout vše

en: Line: %1:
cs: Řádek: %1:

en: No results
cs: Žádné výsledky

[ctx: @title:tab]
en: Definition: %1
cs: Definice: %1

[ctx: @title:tab]
en: Declaration: %1
cs: Deklarace: %1

[ctx: @title:tab]
en: References: %1
cs: Odkazy: %1

[ctx: @title:tab]
en: Implementation: %1
cs: Implementace: %1

[ctx: @title:tab]
en: Highlight: %1
cs: Zvýraznění: %1

en: No Actions
cs: Žádné činnosti

en: Loading...
cs: Probíhá načítání...

[ctx: @title:window]
en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Not enough results
cs: Nedostatek výsledků

[ctx: @info]
en: LSP Server
cs: Server LSP

[ctx: @info]
en: LSP Client
cs: Klient LSP

en: Restarting
cs: Restartuji

en: NOT Restarting
cs: NErestartuji

en: Started server %2: %1
cs: Spuštěn server %2: %1

en: Tree Mode
cs: Stromový pohled

en: Sort Alphabetically
cs: Seřadit podle abecedy

en: Show Details
cs: Zobrazit podrobnosti

en: Symbols
cs: Symboly

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Client Settings
cs: Nastavení klienta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSemanticHighlighting)
en: Enable semantic highlighting
cs: Povolit zvýrazňování sémantiky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Navigation:
cs: Ovládání:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: User Server Settings
cs: Uživatelské nastavení serveru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Settings File:
cs: Soubor nastavení:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Default Server Settings
cs: Výchozí nastavení serveru

note: i18n: ectx: Menu (lspclient_more_options)
en: More Options
cs: Více možností
