kate - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Compile
cs: Přeložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Change Url...
cs: Změnit URL...

en: Enter Url
cs: Zadejte URL
